Opinia użytkownika: Jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch modeli skody Fabia, w wersji sedan i combi. Jeżdżę dużo, ale do opon początkowo nie bylem przekonany. Kupiłem tylko na jeden sezon, najwyżej dwa, i założyłem do combika. Po pierwszym sezonie i po różnych sytuacjach na drodze spisały się rewelacyjnie. Już w tym samym roku po zakupie sedana nie widziałem innej opony, która prezentowałaby się lepiej i dbałaby o moje bezpieczeństwo podczas podróży. Teraz powoli idzie drugi sezon w sedanie, a opony wyglądają jak w chwili zakupu. Ich bezawaryjne użytkowanie przewyższa znane marki w klasie Premium. Pozdrawiam.