Opinia użytkownika: Opony Nokian iLine 195/65/R15, zakupione w kwietniu po przejechaniu 3000 km, spisują się doskonale. Bardzo dobrze trzymają się nawierzchni, mają niskie opory toczenia i nie hałasują. Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem. Naprawdę warto kupić te opony.