Opinia użytkownika: Więc zakupiłem opony Nokian, ponieważ w innym aucie również używałem opon tej marki, i po raz kolejny się nie zawiodłem, super się prowadzi auto. Opony są stosunkowo ciche, bardzo dobrze auto zachowuje się na mokrej nawierzchni. Generalnie polecam produkty firmy Nokian.