Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, po przejechanych 15000 km brak zużycia opon, są ciche i jak do tej pory nie spotkałem się z tak wygłuszającymi nierówności oponami, dosłownie wybierają dziury. Polecam wszystkim, tymbardziej że są w bardzo atrakcyjnej cenie.