Opinia użytkownika: Witam, jeździłem na oponach Nokian zimą w poprzednim aucie przez 8 lat i byłem bardzo zadowolony. Teraz, przed zakupem letnich, znalazłem na Oponeo Nokiany letnie i z początku się wahałem, ale stwierdziłem, że spróbuję i jak na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Zimowe Nokiany polecam w ciemno, myślę że i letnie sprawdzą się w dalszej eksploatacji, jak na razie super.