Ocena łączna:
Opinia użytkownika:
Opinia użytkownika: ok
Opinia użytkownika: Opona o szerokosci 215, a graniczne opoznienie przy hamowaniu w pewnym znanym mi zakrecie jest dużo mniejsze niż na Nokianach H o szer. 195... znam miejsce, znam predkosci, wiem ile auto moze... w sumie troche byłem w szoku jak jadac ta sama predkoscia autem na tych oponach po równej drodze (amory sprawne nowe itd.) wyjechałem na nich z zakrętu... a są 3cm szersze od Nokianów (masy aut niemal identyczne)... Nigdy nie kupie takich opon ponownie...
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone