| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
5,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
5,00 |
| opory toczenia |
5,00 |
| ścieralność |
6,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: spokojny
- pojazd:
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony nie kleją się do drogi jak Michelin Pilot HX (który był dla mnie wzorem na suchą nawierzchnię), czy Conti SportContact 2 na nawierzchnię mokrą.
Ale niewiele im ustępując odwdzięcza się przewidwalnością i brakiem wrażliwości na zmienność warunków, a przy tym ponadprzeciętnie jest odporna na ścieranie. Po jednym sezonie dynamicznej jazdy opona na przodzie zmalała o 1mm na tyle mniej niż 1 mm. Na każde z warunków są lepsze opony od tej, ale te wydają się trzymać akceptowalnie wysoki poziom w różnorodnych warunkach a przy tym zapowiadają się że posłużą dłużej niż dwa sezony jak to było w przypadku wymienionej powyżej rewelacyjnej w swoich warunkach konkurencji.
Polecam tym którzy zaakceptuą 95% jakości najlepszej opony (z suchej czy mokrej nawierzchni) ale będa mieli oponę odporną na ścieranie, przewidywalną (kierowalność, hamowanie) oraz niewrażliwą na zmianę pogody.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
6,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,75 |
| mokra nawierzchnia |
5,75 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
3,50 |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
4,75 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Fiat Bravo II 1.4 T-JET
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony kupiłem razem z samochodem mogłem jeszcze trafić Bridgestone RE050, Conti Sport 2, Pirelli P7 i byłem zadowolony odbierając samochód na tych oponach i nie zmieniło się to do dnia dzisiejszego. Opony są rewelacyjnie ciche, przy każdej prędkości, samochód prowadzi się pewnie po łukach i ostrych zakrętach zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, jedyne z czym mam do czynienia in minus to zrywanie przyczepności przy ruszaniu na mokrej nawierzchni, na suchej problem znika.