| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
4,00 |
| poziom hałasu |
5,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: citroen c5 model 2008
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Zanim założyłem te opony miałem zimówki też michelin, stąd pewne porównanie na tym samym aucie. Są dość sztywne auto prowadzi się bardzo pewnie. Pomimo, że wyciszenie w C5 jest perfekcyjne, można powiedzieć że są ciche, choć mam wrażenie że poprzednia generacja Pilot Primacy była cichsza, ale nie prowadziła się tak dobrze. Reszta się okaże po jakimś czasie. Opony nie piszczą i nie szarpią przy ruszaniu. Komfort jest nieco gorzszy niż na zimówkach, ale to efekt niższego profilu (zima jest 65 na feldze 16') i tak ma być - lato na 17' miało być sztywniejsze i jest, bez odczuwalnej utraty komfortu.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
6,00 |
| amortyzowanie |
6,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Cichutko, mięciutko, komfortowo. Da sie pojechać agresywnie, ale te opony do tego nie służą. Ma być komfortowo i tak jest. Hamowanie na suchym jak i na mokrym wystarczające. Niestety poszaleć się na nich nie da - trochę są za miękkie. Jedyny mankament jaki jest u mnie to zbyt szybkie buksowanie na mokrym podczas gwałtownego ruszania (ale to może wina momentu 320 Nm). Na suchym praktycznie nie piszczą. Faktem jest, że zastosowanie silkiatów znacznie poprawiło zachowanie opony na mokrym w stosunku do Pilot Primacy. No i te opory, których praktycznie nie ma (ale w tym Michelin zawsze był pierwszy). Podsumowując niby nie ma sie do czego przyczepić, ale... za te pieniądze... Nastepne chyba jednak bedą inne - może Nokiany, albo Conti 2.
| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
1,00 |
| poziom hałasu |
4,00 |
| amortyzowanie |
5,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
6,00 |
| ścieralność |
3,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: Ford S-Max
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Niestety nie miałem wpływu na rodzaj ogumienia przy zakupie nowego pojazdu. Opona do łagodnego traktowania (tylko i wyłącznie), bardziej agresywna jazda powoduje znaczne uslizgi i poprzez włączenie się ESP odbieranie mocy. Najgorsze jest to, że kiedy jedziesz w zakręcie na granicy przyczepności, kiedy widzisz, że samochód jeszcze dużo może (a ten ford naprawdę dużo może) opona zaczyna puszczać i niestety jest już po zabawie. Podsumowując: opona dobrze hamująca (zarówno na mokrym jak i na suchym), w miarę cicha (ale może to u mnie przez rozmiar dość głośno szumią), w miarę komfortowa - ale odbierająca bardzo wiele przyjemności z jazdy i jak to zwykle u michelina koszmarnie droga. Nie polecam - za dużo mniejsze pieniądze jest wiele lepszych opon. Jak te zużyję to spróbuję Vredestein Ultrac Sessanta.