Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetnie opony.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo dobrze odprowadzają wodę, na suchej nawierzchni również rewelacja
Opinia użytkownika: Opony jak do tej pory spisują się bardzo dobrze. Robię rocznie 30 tys. km i po pierwszym roku nie widać nadmiernego zużycia bieżnika.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Zadowolony z opon w tej chwili.
Opinia użytkownika: Kapitalna opona, bardzo dobry "cichobieg", jednocześnie "klei" sie do podłoża, toczenie niemal bezoporowe, zabezpieczona przy nieuważnym parkowaniu - krawężniki
Opinia użytkownika: 100% zadowolenia, polecam.
Opinia użytkownika: Super opony, polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo ciche i dobrze trzymające się drogi, dobra reakcja na gwałtowne hamowanie
Opinia użytkownika: Lepiej sprawują się niż Nokiany.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone