Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak na opony tej klasy są super. Michelin - i to już wystarczy. Po prostu rewelacja.
Opinia użytkownika: Przejechałem nimi przez parę krajów Europy wschodniej, czy to w śniegu czy na mokrym, spisały się doskonale w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Miałem nadzieję, że będzie niższe spalanie niż w Continental Crosscontact, ale niestety.
Opinia użytkownika: Opony bardzo fajne, ciche, bdb. przyczepność.
Opinia użytkownika: Super.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Dobre opony do normalnej jazdy po ulicy. Przyczepność na mokrej, jak i suchej nawierzchni bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Opona rewelacyjna. Do tej pory nie używałem opon o lepszych własnościach.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra i cicha opona, auto dobrze się trzyma i daje poczucie bezpieczeństwa.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre i co ważniejsze bezpieczne w użyciu opony. Polecam.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone