Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wcześniejsze opony niby też premium (Nokian). Słaba jakość. Nowe sprawują się dobrze, ale ich wartość poznam po 3 latach. Na chwilę obecną polecam. Cena jednak robi różnicę. Jakość to jest to.
Opinia użytkownika: Opony spełniają moje wszystkie oczekiwania. Sprawdzają się na każdej nawierzchni i przy wszystkich temperaturach.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Super ciche opony. Jestem bardzo zadowolony
Opinia użytkownika: Super opony i super sprzedawca!!!👍
Opinia użytkownika: Używam opony całoroczne od kilku lat, ale te są naprawdę najlepsze. Świetnie trzymają się drogi. Nadają sie rewelacyjnie na ciepłe dni, suche nawierzchnie oraz deszcz i śnieg. Jeżdziłem nawet w ślizgawicę i dają radę. Zdecydowanie polecam opony Michelin CrossClimate.
Opinia użytkownika: Rewelacja.
Opinia użytkownika: Ciche i ekonomiczne.
Opinia użytkownika: Polecam w 100%.
Opinia użytkownika: Super.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone