Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze sprawują się w każdych warunkach pogodowych, przetestowałem, na śniegu i na suchej nawierzchni, jak i na błocie pośniegowym na dystansie ok 1000 km. Zakupione 2 miesiące temu.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Super 😁
Opinia użytkownika: Z opon, które kupiłem, jestem bardzo zadowolony. Sprawdzają się w różnych sytuacjach. Polecam każdemu.
Opinia użytkownika: Są naprawdę super. Polecam na 100%
Opinia użytkownika: bardzo dobre odprowadzenie wody
Opinia użytkownika: Polecam super opony, to są już moje kolejne.
Opinia użytkownika: Świetne opony do jazdy w różnych warunkach. Certyfikacja na jazdę w śniegu też dodaje pewności.
Opinia użytkownika: Kilka dni śniegowych we Wrocławiu w tym roku - i sprawują się bardzo dobrze.
Opinia użytkownika: Opony super, jak zwykle Michelin nie zawiódł.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone