Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Śmiało mogę polecić niezdecydowanym zakup tych opon. Zdały egzamin na zaśnieżonych i oblodzonych drogach w górach.
Opinia użytkownika: Opony zachowują się rewelacyjnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Trochę gorzej na błocie pośniegowym, ale również dają. Jeśli chodzi o jazdę po śniegu nie sprawiały żadnego problemu. Szczerze polecam zakup tej opony.
Opinia użytkownika: Opony dobrze spisały się na suchej nawierzchni. Ale na mokrej, jeśli dodasz trochę gazu na zakręcie, samochód wpada w poślizg. Myślę, że winna jest ukośna rzeźba bieżnika.
Opinia użytkownika: Wzorowe prowadzenie, auto na tych oponach jest "posłuszne".
Opinia użytkownika: Opony ok. Na śniegu radzą sobie dobrze.
Opinia użytkownika: Nie widzę różnicy w stosunku do zimowych przy moich warunkach użytkowania - głównie miasto
Opinia użytkownika: Opony sprawują się bardzo dobrze, ale zauważa się 5-10% wzrost zużycia paliwa w stosunku do opon letnich Michelin.
Opinia użytkownika: Dobrze spisują się zarówno na mokrej nawierzchni, jak i na śniegu, świetne na polskie zimy w dużym mieście, gdzie śnieg leży 2-3 tygodnie w roku. Są odrobinę głośniejsze od dobrych letnich opon, ale nie jest źle.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone