Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam, jakość w porównaniu do ceny bardzo dobra. Opony dawały radę nawet na śniegu.
Opinia użytkownika: Za tę cenę konkretna opona.
Opinia użytkownika: Opona całkiem nieźle klei, na deszczu trochę mniej ale ogólnie cena jakość bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Od lat kupujemy opony, nigdy się nie zawiodłam. Szybka i sprawna obsługa klienta oraz realizacja zamówienia
Opinia użytkownika: Jak za tą kwotę spoko
Opinia użytkownika: Na pewno kupiłbym jeszcze raz.
Opinia użytkownika: Polecam te opony wszystkim.
Opinia użytkownika: Tanie i dobre.
Opinia użytkownika: Świetne opony, nie różnią się wiele od markowych opon. Polecam.
Opinia użytkownika: Śnieg i błoto pośnieżne, bez problemu sobie radzą.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone