Opinia użytkownika: Użytkuję opony krótko, ale zdążyłem pojeździć na suchej, mokrej, oblodzonej i zaśnieżonej nawierzchni. Jeżdżę w terenie, poza miastem i w mieście - nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów. Polecam te opony jednak proszę wziąć pod uwagę że moja ocena dotyczy początkowego okresu użytkowania. Nie miałem sytuacji awaryjnych więc nie mogę się wypowiadać na temat drogi hamowania itp. Na pewno mogę powiedzieć, że podczas energicznego pokonywania ciasnych zakrętów na mokrej nawierzchni nie zauważyłem braku przyczepności. Jako wadę opony należy wymienić jej wygląd. Bieżnik jest OK natomiast opona z boku nie należy do urodziwych.