Ocena łączna:
Opinia użytkownika: od kilku lat kupuje opony tego producenta do roznych samochodow i nie zauwazyłem zadnych problemów. polecam
Opinia użytkownika: Polecam, dobrze się sprawuje, dobrze trzyma zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni . Dobra jakość za rozsądne pieniądze.
Opinia użytkownika: Oponki warte swojej ceny.Super sie sprawowaly w zimie.Serdecznie polecam
Opinia użytkownika: Genialne opony w niskiej cenie
Opinia użytkownika: Wcześniej używałem w Audi - były rewelacyjne. Parkowanie w kopnym śniegu i wyjazd był bezproblemowy. Błoto pośniegowe i śnieg na asfalcie - jazda bezproblemowa. Ponieważ spisywały się świetnie - cena była i jest świetna zapadła decyzja o używaniu w Skodzie Octavii III. W ubiegłym roku 2014 spisały się znakomicie.Polecam wszystkim nie zdecydowanym.
Opinia użytkownika: Polecam.Jestem zadowolony z opon.
Opinia użytkownika: Z opon jestem bardzo zadowolona. Myślę, że będą się dobrze sprawować przez kilka sezonów.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra miękka opona o świetnej przyczepności w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: wprawdzie zimy jako takiej nie było ale zakup opon uważam za udany. oponki fajnie wyglądaja, auto dobrze się prowadzi.
Opinia użytkownika: Bardzo jestem zadowolona . Polecam opony
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone