Opinia użytkownika: To już mój drugi komplet opon Dayton DW510 EVO, generalnie sprawują się bardzo dobrze, choć mogłyby być trochę cichsze. W mojej ocenie mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Zimy są jakie są, nie miałem okazji testować ich w naprawdę trudnych warunkach, ale z błotem pośniegowym radzą sobie bardzo dobrze.