Opinia użytkownika: Polecam zakup tych opon , to już mój 3 komplet opon tej marki. Przejechałam na oponach zimowych 7 lat, sprawowały sie bez zarzutu, nie miałam problemów z ruszaniem na śniegu ani z hamowaniem po 7 latach wymieniłam na nowy komplet tej samej marki. Dokupiłam też komplet opon letnich tej samej marki, jeżdzę na nich 2 sezon, także sprawują się bez zarzutu. Jeśli ktoś szuka opon klasy ekonomicznej w umiarkowanej cenie to bardzo polecam.