Opinia użytkownika: Opony ogólnie w porządku, zwłaszcza, że kosztują niewiele więc i oczekiwania są małe. Jedyną, bardzo zauważalną wadą jest i głośność na suchej nawierzchni i to już przy ok 80km/h. Poza tym mankamentem opony dobrze trzymają się drogii nieważne czy śnieg, błoto czy sucho. Ogólnie jeśli szkacie tanich opon to mogę je polecić, ja jestem zadowolony.