Opinia użytkownika: Super opony, ciche, lekko przy przyspieszeniu taki agresywny odgłos, autostrada rewelacją, ruszenie spod światem na breji - trochę więcej się spodziewałem, zakręty czuć pewność choć wiadomo nie można przesadzać, ogólnie bardzo udany zakup w dobrej cenie.