Opinia użytkownika: Może dużo nie przejechałem na nich bo dopiero początek sezonu, ale jak na razie rewelacja. Najczęściej jeżdżę po terenie górzystym gdzie jest dużo zakrętów.
Na suchej nawierzchni trzyma się pięknie.
Na mokrej jak to na mokrej w zależności od prędkości.
Uważam, że jest to bardzo dobry zakup.
Polecam i pozdrawiam