Opinia użytkownika: Po przejechaniu 5000 km mogę coś więcej powiedzieć na temat tych opon. Bardzo dobre zachowanie zarówno na suchej, mokrej, jak i po śniegu. Zero problemów z wyjazdem nawet przy 10 cm śniegu. Małym minusem jest hałas przy prędkości powyżej 120 km/h.