Opinia użytkownika: Opony sprawowały się przez pierwszy rok doskonale. Mimo wypraw do lasu, jazdy w warunkach pół-terenowych, jazdy po krawężnikach itd. Osobiście polecam.
Jedyny ew. minus (ale to bardzo naciągane) to spalanie większe o 0,3 l / 100 km w porównaniu do poprzedników (jakieś opony Goodyear, ale nie pamiętam już jakie).