Opinia użytkownika: Bardzo dobrze zachowują się na śniegu, błocie pośniegowym, mokrej i suchej nawierzchni w zimie. Przejechałem na nich jedną zimę i sądząc po zużyciu przejadę jeszcze kilka. Są trwałe. Może są troszkę głośne i jest większe zużycie paliwa, ale tak jest z oponami zimowymi. Tak więc chciałbym gorąco polecić je każdemu kierowcy na zimowy czas. Pozdrawiam.