Opinia użytkownika: Polecam przedewszytkim tym, którzy nie chcą inwestować za dużo w opony zimowe. Te opony śmiało można używać przaz 2 sezony zimowe robiąc ok 20 tyś km i cieszyć się przez cały czas dobrymi własciwościami. Zapewne można by używać ich przy większych przebiegach i okresach ale nie będą dawały tego co powinny. Są bardzo trwałe, ciche i spełniają swoje właściwości nawet przy ostrzejszej jeździe. Istotna sprawa, aby nie jeżdzić na nich przy wysokich temperaturach tylko w zimie. Ważne też stałe równe ciśnienie. Ja miałem zawsze na zimnych oponach 2,4 atm.