Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jak na niską cenę, opony miło mnie zaskoczyły. Jazda po górach takie 4+, na lodzie tragedii nie ma, ale też nie ma rewelacji, ale jak na klasę eko polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobrej jakości opony.
Opinia użytkownika: Jakość w stosunku do ceny - jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony dobrze się sprawdzają w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Opony Dayton kupowałem w zeszłym roku na zimę - tak spełniły moje oczekiwania, że na sezon letni postanowiłem kupić opony tej samej firmy. I nie zawiodłem się. Polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Dobra opona średniej klasy
Opinia użytkownika: Jazda na tych oponach jest bezstresowa i na każdej zimowej nawierzchni wiesz że doprowadzi cię do celu. Użytkując te opony przy umiarkowanej jeździe nie spotkała mnie na drodze żadna newralgiczna sytuacja związana z jazdą w zimowych warunkach. Po pierwszej przejechanej zimie i przebiegu auta rzędu 5000 kilometrów, opona nie nosi śladów zużycia. Polecam każdemu, kto chce bezstresowo poruszać się w warunkach zimowych i zawsze dotrzeć do celu.
Opinia użytkownika: Opon używam od około roku, jestem z nich bardzo zadowolony. Otrzymałem oryginalny produkt, który spełnia swoje zadanie.
Opinia użytkownika: Tanie i dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam oponki.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone