Opinia użytkownika: Opona naprawdę godna polecenia, idealnie sprawuje się w głębokim śniegu i w błocie pośniegowym, nigdy mnie nie zawiodła i zawsze wjechałem i wyjechałem tam gdzie chciałem. Na mokrej nawierzchni odrobinę gorzej się sprawuje ale to najmniejszy problem tej opony. Mój styl jazdy jest dość agresywny, a z tą oponą czuje się naprawdę bezpieczny.