Opinia użytkownika: Szukałem opon raczej tańszych nowych, bo uważam że lepsze takie nowe, niż używane niewiadomego pochodzenia i z nieznana historią. A nie trzeba wiele dokładać do ceny używek w przyzwoitym stanie, zeby kupić z pewnego źródła fajne i o zadowalających osiagach nowe oponki. Z pełną odpowiedzialnością mogę te opony polecić każdemu kogo portfel nie pozwala na zakup opon markwych i dużo droższych.