Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony jak na cenę dosyć fajne. Dobrze prowadzą się po śniegu.
Opinia użytkownika: Dobre opony. Bezproblemowe użytkowanie.
Opinia użytkownika: tanio i dobrze się sprawuje. można uznać, że warto kupić tenn model
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opony testowane w mroźne dni i w upalne, oczywiście mokra i sucha nawierzchnia. Super jazda i ogólnie dobre zachowanie na drodze. Mogły by być cichsze ale nie można mieć wszystkiego. Polecam.
Opinia użytkownika: wporządku
Opinia użytkownika: Gdy kupowałem miałem wątpliwości, jechałem w tym roku na narty z rodziną do Italii, ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to bardzo dobry zakup. Polecam te opony :-)
Opinia użytkownika: Dobra jakość co do ceny Polecam
Opinia użytkownika: Oponę polecam wszystkim nawet tym co stać ich na premium opony
Opinia użytkownika: Naprawdę dobra opona za niewielkie pieniądze. Warto ją kupić i cieszyć się z zaoszczędzonych pieniędzy oraz z komfortu jazdy
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone