Opinia użytkownika: Z opon jestem jak najbardziej zadowolony, nie zawiodły mnie do dnia dzisiejszego, a w tak niedługim czasie na prawdę po zrobieniu około 10 000 km dalej zachowują swoje właściwości, auto trzyma się drogi na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Będę polecał znajomym i na pewno po zużyciu się tych kolejny raz wybiorę firmę Dayton! Serdecznie polecam!
Pozdrawiam