Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam te opony wielosezonowe.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra i bezpieczna opona. Radzi sobie w trudnych warunkach, gdy na drodze jest dużo wody i śniegu. Na suchym jest mniej spektakularna, ale nie pozostawia wiele do życzenia.
Opinia użytkownika: Opony wielosezonowe super się sprawdzają, nie są wcale jakoś mega głośne, a właściwości jezdne zarówno latem jak i zimą są bardzo dobre. W obecnym klimacie nie ma sensu inwestować w opony lato/zima. Należy pamiętać o wyważeniu kół raz w roku.
Opinia użytkownika: Opony na miarę zim w Polsce.
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobre opony dla użytkownika, który porusza się w ruchu miejskim.
Opinia użytkownika: Polecam opony dla kierowców, którzy mają spokojny styl jazdy.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, polecam każdemu, kto chce przesiąść się na wielosezonówki. Bardzo trwałe, idealnie spisują się na mokrej, suchej, jak i ośnieżonej nawierzchni. Auto bardzo dobrze trzyma się drogi.
Opinia użytkownika: Bezproblemowe opony. Niezbyt obciążony samochód o sporych przebiegach. Żadnych problemów.
Opinia użytkownika: Jeżdżę po miastach na górnym śląsku - nie mam uwag.
Opinia użytkownika: całkiem przyzwoite
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone