| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
5,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Opel Astra Kombi H 1.7 CDTI (5/110)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony mają zdecydowanie dobre właściwości jezdne i nie widzę praktycznie żadnej różnicy między nimi a oponami letnimi/zimowymi, które miałem założone do tej pory. Sprawdzają się zarówno w trasie, jak i jeździe po mieście. Przy hamowaniu awaryjnym, jakie zdarzyło mi się niedawno w trasie, również nie zawiodły. Jedyny minus, jaki zauważyłem to wyższy poziom hałasu niż przy "zwykłych" oponach. W czasie jazdy po mieście nie robi mi to różnicy, ale w trasie i na autostradzie w kabinie samochodu jest zauważalnie głośniej niż na oponach letnich czy zimowych tej samej firmy.