Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Opinia użytkownika: Dobre opony. Dobrze radzą sobie na śniegu
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne na lato i zimne. Znakomicie trzymają się na śniegu.
Opinia użytkownika: Dobre opony
Opinia użytkownika: Bez zarzutu
Opinia użytkownika: Podczas tej zimy trzy razy lekko mnie zarzuciło. Raz, gdy wyprzedzałem na oblodzonej skrajnie jezdni na niewielkiej prędkości, drugi po zjechaniu z wysokiego hopka przy -15 C. Trzeci raz jak za szybko wziąłem zakręt na skrzyżowaniu po deszczu przy ok. -5C. Generalnie opony sprawują się świetnie. Teraz już tylko wielosezonówki. Tym bardziej że samochodem jeżdżę właściwie tylko do pracy.
Opinia użytkownika: Bylem sceptycznie nastawiony do zakupu wielosezonowych, ale dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Ekstra, dają radę w każdych warunkach!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone