Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Tak,polecam.
Opinia użytkownika: Opony trzymają się dobrze drogi,bardzo dobre wykonanie. Polecam
Opinia użytkownika: Super opony!
Opinia użytkownika: Niestety nie mogę jeszcze ocenić opon na śniegu, gdyż mam je od kwietnia. Na deszczu sprawdzają się bardzo dobrze. Zastanawiałam się czy przejść na wielosezonówki, ale jestem zadowolona z wyboru.
Opinia użytkownika: Opony super. Polecam każdemu kto używa opon całorocznych.
Opinia użytkownika: Świetne opony. Od razu czuć, że samochód mniej pali po ich zamontowaniu.
Opinia użytkownika: Świetne, niedrogie opony, szybka dostawa
Opinia użytkownika: Super jazda są ciche oraz bardzo dobrze trzymają się drogi
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Świetnie trzymają się drogi. Atrakcyjna cena. Ciche. Polecam :) .
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone