Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Lato, jesień rewelacja dobrze trzymają się drogi. Jeśli chodzi o zimę i śnieg to jeszcze sezon przede mną ;)
Opinia użytkownika: Oponki kupione latem. Zrobione na nich jakieś 6000 km. Na suchej i mokrej nawierzchni - super. Dobrze "trzymają się" jezdni, są ciche. Zobaczymy, jak spiszą się zimą... Jak na razie mogę polecić z czystym sumieniem.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Opony kupiłem niedawno, przejechałem ok 2 tys. km w tych warunkach b. dobre, ciche. O zachowaniu na śniegu mogę napisać po zimie.
Opinia użytkownika: Nie jestem znawcą, ale auto zachowuje się i hamuje beż zarzutu. Czuję się bezpiecznie.
Opinia użytkownika: Zobaczymy po zimie.
Opinia użytkownika: Polecam !
Opinia użytkownika: Są niezawodne. Czuję się bezpieczny.
Opinia użytkownika: Ok.
Opinia użytkownika: Opony całoroczne są bardzo dobrej jakości i doskonale sprawdzają się na różnego typu drogach o każdej porze roku.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone