gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama V551V

opony Yokohama V551V

Yokohama V551V

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama V551V

Sprawdź ofertę opon Yokohama V551V w naszym sklepie.

Opony Yokohama V551V

Opony Yokohama V551V są przeznaczone dla samochodów osobowych na sezon letni. Dzięki specjalnym właściwościom model ten pomaga w optymalizacji osiągów pojazdu, przez co jest polecany przede wszystkim kierowcom ceniącym dynamiczny styl jazdy. Dodatkowo opony Yokohama V551V cechują się doskonałą wytrzymałością i długim okresem użytkowania.

W procesie produkcji omawianego modelu opon zastosowano wysoce wydajne technologie komputerowe. Dzięki temu produkt odznacza się bardzo wysoką jakością i skutecznością w każdym względzie. Przede wszystkim sprawdza się idealnie w każdych warunkach atmosferycznych, jakie występują w sezonie letnim w Polsce. Na drodze suchej oraz mokrej, produkt pomaga utrzymywać przyczepność, a także stabilność i kontrolę trakcji. W każdej sytuacji prowadzenie jest pewne i precyzyjne, co wpływa bardzo pozytywnie na poziom bezpieczeństwa, ale też na komfort jazdy. Walory trakcyjne, o których mowa, sprawdzają się również podczas wykonywania manewrów skrętu czy hamowania.

Dzięki niskiemu oporowi toczenia oraz dużej powierzchni styku opon z podłożem, omawiany model umożliwia, jak wspomniano, dynamiczną jazdę i optymalne wykorzystanie potencjału silnika. Każdy kierowca doceni z pewnością lekkie prowadzenie oraz bardzo cichą pracę opon.

Wspomnieć należy też o wytrzymałości modelu Yokohama V551V. Został on wyprodukowany z wysoce wydajnej mieszanki gumowej, odpornej na rozmaite uszkodzenia czy odkształcenia, w tym spowodowane działaniem wysokich temperatur. Oznacza to, że nawet w największe upały intensywna jazda nie jest w stanie negatywnie wpłynąć na właściwości omawianego modelu.

rozmiar indeksy cena
Yokohama V551V 205/60R16 92 V 205/60R16 92 V 417 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.