gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama BluEarth E51A/B

opony Yokohama BluEarth E51A/B

Yokohama BluEarth E51A/B

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama BluEarth E51A/B

Sprawdź ofertę opon Yokohama BluEarth E51A/B w naszym sklepie.

Opony Yokohama BluEarth E51A/B

Przedstawiamy doskonałe opony letnie przeznaczone dla samochodów osobowych. Model Yokohama BluEarth E51A/B sprawdza się znakomicie w najrozmaitszych warunkach drogowych oraz pogodowych, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę, jak również odznacza się wytrzymałością, a co za tym idzie, długim okresem użytkowania.

Bieżnik opon Yokohama BluEarth E51A/B zaprojektowany został przy użyciu wysoce zaawansowanych technologii komputerowych. Dzięki temu radzi sobie bez zarzutu zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni, zapewniając perfekcyjną przyczepność, a także bardzo dobrą sprawność i zwrotność auta. Podczas pokonywania zakrętów czy też hamowania - w tym gwałtownego - omawiany model opon pomaga w utrzymaniu pełnej kontroli trakcji, pozwalając na stabilną jazdę. Wszystko to dotyczy również gorszych warunków atmosferycznych, w tym silnego deszczu.

Opony Yokohama BluEarth E51A/B odznaczają się także wysokim komfortem jazdy. Jest to możliwe dzięki cichej pracy oraz neutralizacji drgań spowodowanych nierównościami na drodze. Dodatkowo specjalnie zaprojektowany i skonfigurowany bieżnik pozwala na uzyskanie efektu niskiego oporu toczenia, co zmniejsza dodatkowo poziom spalania paliwa.

Warto również zaznaczyć, że opony Yokohama BluEarth E51A/B są wykonane z wysoce odpornej mieszanki gumowej, która zapewnia produktowi długowieczność. Odporność dotyczy różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, jak również negatywnego oddziaływania wysokich temperatur, dzięki czemu opony cechują się przedłużony czasem eksploatacji.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.