gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama Advan Sport V105+

opony Yokohama Advan Sport V105+

Yokohama Advan Sport V105+

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama Advan Sport V105+

Sprawdź ofertę opon Yokohama Advan Sport V105+ w naszym sklepie.

Opony Yokohama Advan Sport V105+

Yokohama Advan Sport V105+ to opony przeznaczone dla samochodów osobowych o dużej mocy, w tym sportowych, na sezon letni. Model ten cechuje się znakomitymi parametrami jezdnymi, optymalizacją osiągów każdego auta, a także wysokim poziomem komfortu jazdy.

Yokohama Advan Sport V105+ to udoskonalona wersja modelu Yokohama Advan Sport V105. Odznacza się równie wysoką jakością, należąc do klasy premium, a także fantastycznymi właściwościami na drodze suchej oraz mokrej. W każdej sytuacji utrzymują przede wszystkim perfekcyjną przyczepność, co dotyczy również pokonywania zakrętów czy ostrego hamowania. Przyczepność natomiast zapewnia doskonałą kontrolę trakcji, a także fantastyczną sprawność i zwrotność pojazdu. Prowadzenie jest pewne i precyzyjne. Podobnie precyzyjna jest reaktywność na polecenia ze strony układu kierowniczego. Wszystko to gwarantuje nie tylko wysoce bezpieczną, ale także komfortową jazdę.

Komfort jest dodatkowo podnoszony dzięki niskiemu oporowi toczenia, a także cichej pracy opon Yokohama Advan Sport V105+. Warto też wspomnieć o neutralizacji drgań – potęguje to komfort jazdy, a także sprzyja długowieczności, która również charakteryzuje omawiany model opon.

Wspomniana długowieczność jest rezultatem wytrzymałego materiału produkcyjnego, którym jest wysoce wydajna mieszanka gumowa. Materiał ten wykazuje znaczny poziom odporności na uszkodzenia czy przedwczesne zużycie, jak również na negatywne oddziaływanie wysokich temperatur.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.