gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 20.04 8.00 - 16.00
Niedziela 21.04 10.00 - 18.00
Poniedziałek 22.04 8.00 - 20.00
Wtorek 23.04 8.00 - 20.00
Środa 24.04 8.00 - 20.00
Czwartek 25.04 8.00 - 20.00
Piątek 26.04 8.00 - 20.00

Goodyear WRANGLER MTR

opony Goodyear WRANGLER MTR

Goodyear WRANGLER MTR

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 23
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear WRANGLER MTR

Sprawdź ofertę opon Goodyear WRANGLER MTR w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear WRANGLER MTR

Goodyear Wrangler MT/R to opony letnia klasy premium przeznaczona do samochodów terenowych. Model przystosowany jest do jazdy w najtrudniejszych warunkach terenowych, dlatego zastosowany skrót MT/R oznacza Maximum Traction Reinforced. Agresywny wzór bieżnika umożliwia wysoką przyczepność nawet na błotnistym czy skalistym podłożu. Równie dobrze radzi sobie podczas jazdy na drodze utwardzonej.

Opona Goodyear Wrangler MT/R znalazła się w seryjnym wyposażeniem Jeepa Rubikon. Używana jest również przez amerykańskie wojsko. Wysoka wytrzymałość bieżnika to w znacznej mierze zasługa zastosowania mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki oraz polimerów kauczukowych. Tworzywo w znacznym stopniu zwiększa przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Ponadto jest wysoce odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. W rzeźbie bieżnika zastosowano solidne klocki, które w zależności od ułożenia spełniają odmienne funkcje. Strefa centralna odpowiada za zwiększenie przyczepności, natomiast klocki na bokach umożliwiają sterowanie podczas jazdy na podmokłym i grząskim podłożu. Aby zapewnić również dobre osiągi na mokrej nawierzchni zastosowano zygzakowate rowki, które sprawnie odprowadzają błoto, mokry śnieg i wodę spod powierzchni opony na boki. Dla zwiększenia odporności na uszkodzenia zastosowano potrójną konstrukcję bieżnika, tzw. Durawall Puncture Resistance Technology.

Goodyear to jedna z największych firm w branży, która produkcję opon rozpoczęła pod koniec XIX wieku. Obecnie posiada ponad 60 zakładów w 26 krajach. W asortymencie Goodyear’a znajdują się wysokiej jakości opony, a także przemysłowe wyroby gumowe. W skład koncernu wchodzą takie marki jak Dunlop, Fulda, Sava i Dębica.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.