gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 17.06 7.00 - 22.00
Wtorek 18.06 7.00 - 22.00
Środa 19.06 7.00 - 22.00
Czwartek 20.06 7.00 - 22.00
Piątek 21.06 7.00 - 22.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00
Niedziela 23.06 nieczynna

Fulda TRAMP 4x4 YUKON

opony Fulda TRAMP 4x4 YUKON

Fulda TRAMP 4x4 YUKON

Ocena: 4,4 / 6,0 1111400 Ilość opinii 24
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Fulda

Zamów opony
Fulda TRAMP 4x4 YUKON

Sprawdź ofertę opon Fulda TRAMP 4x4 YUKON w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Fulda TRAMP 4x4 YUKON

Fulda Tramp 4X4 Yukon to zimowa opona terenowa klasy średniej. Fulda jest marką, która obecnie należy do koncernu Goodyear, jednego z liderów w branży oponiarskiej. Opona charakteryzuje się wysoką wytrzymałością w bardzo trudnych zimowych warunkach. Została stworzona z odpornej na niskie temperatury mieszanki gumowej. Oferuje wysoką przyczepność na śniegu i lodzie, niski poziom hałasu i drgań, ochronę przed aquaplaningiem oraz zwiększone przebiegi.

Fulda Tramp 4X4 Yukon została stworzona z myślą o warunkach pogodowych umiarkowanego klimatu Europy Środkowej. Sprawdza się na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. Nowoczesny wzór bieżnika radzi sobie zarówno na mocno oblodzonej drodze, rozjeżdżonym śniegu i błocie pośniegowym. Opona Fulda Tramp 4X4 Yukon przystosowana jest do jazdy w temperaturach poniżej +7 stopni Celsjusza. Konstruktorzy zadbali o zwiększenie przyczepności na śniegu, lodzie i mokrej nawierzchni. W tym celu zastosowano agresywną rzeźbę bieżnika. Klocki w środkowej części różnią się od siebie wielkością i kształtem. Ich powierzchnia pokryta jest prostymi nacięciami lamelkowymi, które zwiększają ilość krawędzi bieżnika. Dzięki temu uzyskano lepsze przyleganie do podłoża. Ostre krawędzie wbijają się w drogę, dzięki czemu możliwa jest jazda z wyższą prędkością. Aby poprawić osiągi na mokrej i zabłoconej trasie zastosowano szerokie rowki obwodowe w centralnej strefie oraz rowki promieniowe na bokach opony. Uzyskano w ten sposób sprawne odprowadzenia wody i błota pośniegowego z powierzchni styku opony z podłożem oraz wysoką ochronę przed zjawiskiem aqua i snowoplaningu. Dzięki optymalizacji wzoru opony Fulda Tramp 4X4 Yukon rozmieszczenie elementów bieżnika gwarantuje niższy poziom wibracji oraz redukcję poziomu hałasu, który powstaje podczas toczenia. Dwuwarstwowa osnowa wykonana z poliestru oraz stalowe opasanie zwiększają trwałość opony oraz chronią ją przed odkształceniami. Ulepszona budowa karkasu gwarantuje stabilną i bezpieczną jazdę nawet przy bardzo wysokich prędkościach.

Fulda Tramp 4X4 Yukon to opona na sezon zimowy dla samochodów z napędem na cztery koła. Szczególnie polecana jest do nowoczesnych pojazdów terenowych i luksusowych SUVów. Przeznaczona jest do jazdy szosowej oraz w lekkim terenie. Została wyposażona w oznaczenie M+S (błoto i śnieg).

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.