gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 27.10 8.00 - 20.00
Czwartek 28.10 8.00 - 20.00
Piątek 29.10 8.00 - 20.00
Sobota 30.10 8.00 - 16.00
Niedziela 31.10 10.00 - 18.00
Poniedziałek 01.11 8.00 - 20.00
Wtorek 02.11 8.00 - 20.00

Fulda KRISTALL MONTERO 2

opony Fulda KRISTALL MONTERO 2

Fulda KRISTALL MONTERO 2

Ocena: 4,7 / 6,0 1111700 Ilość opinii 688
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Fulda

Zamów opony
Fulda KRISTALL MONTERO 2

Sprawdź ofertę opon Fulda KRISTALL MONTERO 2 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Fulda KRISTALL MONTERO 2

Fulda Kristall Montero 2 to zimowa opona średniej klasy. Fulda jest częścią koncernu Goodyear, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości ogumienia dla szerokiej gamy pojazdów. Fulda Kristall Montero 2 jest wysoce odporna na trudne zimowe warunki, a w szczególności jazdę na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Jej innowacyjny, kierunkowy wzór bieżnika gwarantuje wysoką przyczepność, precyzyjne sterowanie oraz ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Ponadto opona jest wytrzymała i cicha.

Fulda Kristall Montero 2 to ulepszona wersja bieżnika Kristall Montero. Opony mają ten sam wzór bieżnika, jednak wykonane są z zupełnie innej mieszanki gumowej. Mimo tak małej zmiany udało się w znacznym stopniu poprawić większość parametrów. Opona wykazuje zwiększoną odporność na aquaplaning. Kierunkowa rzeźba opon Fulda Kristall Montero 2 skutecznie rozbija taflę wody, która następnie transportowana jest z centralnej części na boki przez odpowiednio wyprofilowane rowki boczne. Dla lepszej przyczepności tak samo jak w poprzedniej wersji zastosowano sinusoidalne nacięcia lamelkowe na powierzchni bieżnika o różnej amplitudzie (mniejsza na blokach barkowych, a większa na klockach w centralnej części), które poprawiają przyczepność na śniegu i lodzie. Zwiększone przebiegi i lepsze zachowanie podczas jazdy zapewniają wielokrotne załamania powierzchni bieżnika. Innowacyjna mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony Fulda Kristall Montero 2 została wzbogacona większą ilością krzemionki o nowatorskiej strukturze. Zastosowano również nową technologię produkcji. W efekcie uzyskano gumę jeszcze bardziej odporną na niskie temperatury, która minimalizuje efekt twardnienia opon. Dzięki temu Fulda Kristall Montero 2 zachowuje odpowiednią elastyczność przez cały okres eksploatacji. Jeszcze lepiej przylega do śliskiej i mokrej nawierzchni oraz dostosowuje się do wszelkich nierówności. W rankingu ADAC motorwelt (wydanie 2008) opona została poddana wielu testom i otrzymała wysoką oceną godna polecenia.

Fulda Kristall Montero 2 to opona na sezon zimowy segmentu standard. Przeznaczona jest dla samochodów osobowych mało i średniolitrażowych między innymi kompaktów i hatchbacków. Bieżnik opony Fulda Kristall Montero 2 oraz Fulda Kristall Montero mają identyczny wygląd, jednak nie można umieszczać ich razem na jednej osi. Opony różnią się składem mieszanki, a co za tym idzie zachowaniem podczas jazdy.

Fulda Kristall Montero 2 to opona o wyważonych osiągach. Łączy w sobie wysoką jakość i estetykę wykonania oraz nowoczesną rzeźbę. Gwarantuje optymalną kontrolę trakcji podczas codziennej jazdy w każdych warunkach. Jej wytrzymały bieżnik to gwarancja bezpieczniejszego podróżowania. Nawet po przejechaniu wielu tysięcy kilometrów opony Fulda Kristall Montero 2 nie traci swoich właściwości. Ponadto jej zakup nie jest dużym obciążeniem dla domowego budżetu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.