gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 27.10 8.00 - 20.00
Czwartek 28.10 8.00 - 20.00
Piątek 29.10 8.00 - 20.00
Sobota 30.10 8.00 - 16.00
Niedziela 31.10 10.00 - 18.00
Poniedziałek 01.11 8.00 - 20.00
Wtorek 02.11 8.00 - 20.00

Fulda CONVEO TRAC

opony Fulda CONVEO TRAC

Fulda CONVEO TRAC

Ocena: 4,0 / 6,0 111100 Ilość opinii 27
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Fulda

Zamów opony
Fulda CONVEO TRAC

Sprawdź ofertę opon Fulda CONVEO TRAC w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Fulda CONVEO TRAC

Fulda Fulda CONVEO TRAC to zimowe opony klasy średniej do samochodów dostawczych. Marka Fulda wchodzi w skład koncernu Goodyear, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości ogumienia. Opona Fulda CONVEO TRAC zapewnia zrównoważone osiągi w sezonie zimowym. Gwarantuje stabilną i bezpieczną jazdę nawet przy maksymalnym obciążeniu.

Fulda Fulda CONVEO TRAC oferuje nie tylko optymalne parametry jazdy, ale także zwiększoną trwałość. Opona Fulda CONVEO TRAC została zaprojektowana przy użyciu najnowszych programów komputerowych. Wyposażono ją w głęboki i mocny bieżnik pokryty gęsto ułożonymi, zygzakowatymi nacięciami lamelkowymi. Taka rzeźba gwarantuje bardzo wysoką przyczepność na mokrej, zaśnieżonej a nawet oblodzonej nawierzchni. Nacięcia zwiększają liczbę krawędzi opony, które wgryzają się w podłoże. Dla bezpiecznej jazdy na mokrej i zabłoconej drodze zastosowano dwa rowki obwodowe oraz boczne. Specjalny kształt krawędzi rowków ułatwia samooczyszczanie oraz gwarantuje sprawne odprowadzenie wody i błota pośniegowego na boki. Solidna rzeźba przyczynia się do obniżenia ryzyka wystąpienia aqua i snowplaningu. Precyzyjne sterowanie zapewnia szerokie żebro centralne, które zapewnia odpowiednie przekazywanie ruchów kierownicy na drogę. Mocne, ponacinane barki stabilizują trakcję. Inżynierowie szczególną uwagę przywiązali do zapewnienia odpowiedniego rozłożenia nacisków na całej płaszczyźnie opony. Ciężar jest optymalnie rozlokowany, dzięki czemu opona zachowuje swoje właściwości nawet przy maksymalnym załadunku. Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, co przyczynia się do wydłużenia przebiegów. Opona Fulda CONVEO TRAC zachowuje swoje właściwości przez cały okres eksploatacji. Dodatkowym wzmocnieniem jest stalowe opasanie oraz dodatkowe nacięcia na krawędzi barków, które chronią tą część opony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Fulda Fulda CONVEO TRAC to opona zimowa dla samochodów dostawczych, lekkich ciężarówek i minibusów. Oferuje wysokie przebiegi i trwałość, dzięki czemu spełnia wysokie standardy segmentu komercyjnego. Przystosowana jest do dużych obciążeń i długich tras Posiada oznaczenie M+S (błoto+śnieg), co gwarantuje wysokie osiągi w trudnych zimowych warunkach.
rozmiar indeksy cena
Fulda CONVEO TRAC 205/65R16 107/105 T C 205/65R16 107/105 T 380 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.