Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony zimowe sprawdzają się w warunkach atmosferycznych. Dla mnie ok.
Opinia użytkownika: Mogę polecić opony zimowe Zeetex ze względu za dobrą cenę w stosunku do jakości opony. Opony po okresie zimowym nie maja większych śladów zużycia, zachowują się dobrze na śliskiej nawierzchni. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony kupiłem do dostawczego trafica i spisują się świetnie. Minionej zimy parę razy śnieg zaskoczył drogowców, ale nie mnie. Opony świetnie sobie radzą w śniegu i w błocie pośniegowym, polecam na trasę i do miasta.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Letnie są super a zimówki niezłe.
Opinia użytkownika: Lepiej częściej wymieniać tańsze opony niż markowe zajeżdżać do końca.
Opinia użytkownika: Kolejny raz kupuję tę markę opon i jestem bardzo zadowolony. Opony wytrzymują praktycznie bez problemu cały sezon. Nie żałuję ich od ciężaru, więc i nie robią dużego hałasu. Dobra jakość jak za tę cenę. Polecam.
Opinia użytkownika: Spoko oponki, polecam.
Opinia użytkownika: Opony założone jesienią z powodu uszkodzenia letnich. Sprawdzają się jak powinny, jeżdżą, hamują. Nie czuję, żeby było z nimi cos nie tak. Zimy nie ma, więc nie wypowiadam się co do warunków zimowych. W codziennym użytku w busie sprawdzają się bez zarzutu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone