Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Za ta cenę super jakość!
Opinia użytkownika: Świetne opony za niską cenę. Do tej pory kupowałem nalewki, lecz za niewiele większe pieniądze można mieć dobre opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Dają radę.
Opinia użytkownika: Nigdy mnie nie zawiodły, zrobiłem na nich 10 tysięcy kilometrów
Opinia użytkownika: Szybko się ścierają, wystrzeliła na trasie, będę reklamował
Opinia użytkownika: Oponki całkiem fajne, jak za taką cenę. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam opony dobrej jakości. Po przebiegu 40 tysięcy zużycie opon - 25% przód, tył jak nowe. Dodam, że jazda cały czas autem doladowanym.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony.
Opinia użytkownika: Opony jak najbardziej polecam.
Opinia użytkownika: Ok, polecam!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone