Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Ostrzegam przed tymi oponami. Kupiłem 16 sztuk, bo była bardzo dobra cena i UWAGA wszystkie16 sztuk poszło do wyrzucenia. Każda jedna zrobiła guzki i było niebezpieczeństwo wystrzałów. Szkoda pieniędzy i czasu na te opony + trzeba zapłacić za wymianę! Kupiłem opony z nośnością 1450 na oponę, co daje 5800 kg na 4 opony - auto nigdy nie miało takiej wagi razem z towarem. Inne firmy, które miały o wiele niższy indeks nośności, takich rzeczy nie robiły (jedynie firma Kapsen była tak samo słaba) także serdecznie odradzam. Lepiej trochę dołożyć i kupić coś co w perspektywie 3 miesięcy wyjdzie taniej. Wszystkie 16 sztuk nie dożyły 6 miesięcy ani 5000km ODRADZAM - tą firmą (zeetex) powinien zająć się urząd praw konsumenta
Opinia użytkownika: Badziewie jakiego nigdy nie miałem
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone