Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony dobrze się sprawują, brak zastrzeżeń. Cena do jakości ok.
Opinia użytkownika: Polecam Opony nie zawiodły na śniegu, błocie pośniegowym i oblodzonym podjeździe, gdy około 70% wjeżdżających po podjeździe nie dawało rady.
Opinia użytkownika: Opony zaskoczyły mnie przyczepnością na śniegu i błocie pośniegowym, jest lepiej niż można marzyć, to najlepsze zimówki jakie kiedykolwiek miałem
Opinia użytkownika: Oponki kupione przed zimą 2025/2026 sprawdzają się idealnie polecam ciężko wprowadzić autko w poślizg
Opinia użytkownika: Super w końcu się nie ślizgam
Opinia użytkownika: Bardzo dobrze się sprawują dojeżdżam do pracy 82km z tego 43 drogami krajowymi i przy tej zimie naprawdę nie miałem żadnych problemów z pokonywaniem dróg oblodzonych i zaśnieżonych.
Opinia użytkownika: Opony naprawdę dobrze sprawują się na drodze, zima w tym roku trzyma długo i jest bardzo intensywna a opony nie robią sobie nic z tego. Przejeżdzają każdą drogę i rozjeżdżają śmiało błoto pośniegowe
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Drugi raz zaufałem tym oponom i nie żałuję. Poprzednio był to VW Golf. W obu przypadkach opony sprawdzały się idealnie. Czy to na autostradzie czy lokalnej drodze opona pewnie trzyma się drogi. Dodatkowo opony są ciche (jak na zimówki). Jak dla mnie idealny stosunek ceny do jakości. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tym przedziale cenowym. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone