Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Jesień i zima jest na 10ke. Miasto i trasa też
Opinia użytkownika: Jak na warunki miejskie bardzo dobre opony, nie miałem z nimi żadnych złych sytuacji. Póki co zrobione 5 tysięcy kilometrów i nie mam na co narzekać.
Opinia użytkownika: Posiadam opony letnie i zimowe firmy Zeetex, jestem bardzo zadowolony
Opinia użytkownika: Dobre opony za dobrą cenę
Opinia użytkownika: To już trzecie opony tej firmy. Za każdym razem do innego auta. Zawsze byłem zadowolony. Dobry stosunek jakości do ceny. Szczerze polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze sie spisują, cena do jakości o.k.
Opinia użytkownika: Jak na tę cenę prezentują się wyśmienicie. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony dobrze sprawdzają się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.
Opinia użytkownika: W tym przedziale cenowym super. Samochód trochę bardziej wibruje niż na letnich, ale ciężko to oceniać, jako jednoznaczną wadę. Skoro opony są zimowe, a auto ma prawie 15 lat.
Opinia użytkownika: Polecam, po 2 miesiącach uzytkowania jestem mega zadowolona. Świetnie trzymają się drogi nawet na śniegu. Polecam !
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone