Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość do ceny
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, jestem zadowolony, polecam. Nie ślizgają się wcale. Honda w śniegu daje radę.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze się sprawują, mają dobre parametry i bieżnik z wieloma lamelkami. Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Posiadam już drugi taki komplet opon. Wystarczają na trzy sezony. Na autostradzie są super ciche, jak letnie, gorąco polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobrze się sprawdza na każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Polecam te oponki. Jeśli szukasz opon w takim budżecie, to możesz brać w ciemno. Super się trzymają drogi, na każda pogodę. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony super ciche, cena ok.
Opinia użytkownika: To nie pierwsze opony tej marki, które użytkujemy. Cena niska, jakość wystarczająca.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone