Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Nie mam zastrzeżeń
Opinia użytkownika: Super po śniegu idą jak szalone. Na błocie pośniegowym też pewne prowadzenie
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Pierwszy raz zakupione z czystej ciekawości i chęci spróbowania opon innej marki. Skusiły bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości i nie zawiodłem się. Przyczepność zarówno na śniegu, jak i mokrym bardzo dobra. Hamowanie, czy ostrzejsze ruszanie nie stanowi dla tych opon żadnego problemu. Dzięki doświadczeniu z tymi oponami, cała rodzina 5 samochodów postawiła kolejny wybór na opony marki Zeetex.
Opinia użytkownika: Polecam opony świetnie się spisują na każdej nawierzchni. Drugi raz wybrałabym te same ze względu na atrakcyjną cenę.
Opinia użytkownika: Świetne opony za niewielką cenę. Bardzo ciche, o dobrej przyczepności.
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne.
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Dobre opony na każdą nawierzchnię, polecam
Opinia użytkownika: Opony są super, zdały egzamin w tę zimę
Opinia użytkownika: Bardzo dobre gumy
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone