Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony ok.
Opinia użytkownika: Są ok, za tę cenę.
Opinia użytkownika: Dobry stosunek ceny do jakości, już 15 tys. i bez problemu polecam.
Opinia użytkownika: Opony w dobrej cenie. Jakość bardzo dobra. Nie żałuję zakupu. Polecam!
Opinia użytkownika: W górach po śniegu dają radę, polecam, trochę głośne na suchej, coś za coś.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w bardzo dobrej cenie ;)
Opinia użytkownika: Opony są dobre, jak za taką cenę. Mam wrażenie, że na świeżym śniegu za bardzo zbierają śnieg w bieżnik. Na ubitym śniegu huczą. Na asfalcie zachowują się poprawnie. Za taką cenę polecam.
Opinia użytkownika: To już drugi komplet opon tego producenta. Jestem bardzo zadowolony z wyboru.
Opinia użytkownika: Dobra cicha opona. Początkowo bardzo śliska po montażu, ale to podobno dotyczy każdej opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone